Béžový koberec Art For Kids Nomad, 160 × 230 cm

Béžový koberec Art For Kids Nomad, 160 × 230 cm

Hebký, krásny koberec, vďaka ktorému si zamilujete chodenie naboso! Je pevný a vydrží v perfektnom stave, aj keď ho budete intenzívne používať. Ľahko sa čistí, odpudzuje vodu a...

Hebký, krásny koberec, vďaka ktorému si zamilujete chodenie naboso! Je pevný a vydrží v perfektnom stave, aj keď ho budete intenzívne používať. Ľahko sa čistí, odpudzuje vodu a je antistatický. Art For Kids, detské doplnky inšpirované deťmi. Deti sú odvážne, kreatívne a vtipné. A to francúzsku značku Art For Kids inšpiruje k tvorbe doplnkov a dekorácií, ktorých dizajn sa pýši rovnakými prívlastkami. Art For Kids vás pozýva do sveta zasväteného bezhraničnej detskej fantázii, do sveta, ktorý učaruje ako tým najmenším, tak aj ich rodičom. Tieto kúsky sú tak úžasne hravé, a napriek tomu vkusné a originálne, že si ich budete chcieť dopriať aj vy sami. Deti túžia po tom mať svoj izbičku vyzdobenú podľa svojich prianí a snov. Rodičia si zasa želajú, aby sa hodila k zvyšku interiéru. A presne to produkty od Art For Kids dokážu. Sú kvalitné, bezpečné a ekologické.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Koberce a predložky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sivá predložka do kúpeľne Confetti Miami, 57 × 100 cm

Pridať komentár