Biela nástenná TV komoda s drevenými detailmi Dřevotvar Ontur 01

Biela nástenná TV komoda s drevenými detailmi Dřevotvar Ontur 01

O kolekcii: Ontur, to je očarujúci rad moderného českého nábytku, ktorý kombinuje elegantné biele korpusy s jemnými drevenými detailmi, ktoré tieto kúsky ozvláštňujú. O...

O kolekcii: Ontur, to je očarujúci rad moderného českého nábytku, ktorý kombinuje elegantné biele korpusy s jemnými drevenými detailmi, ktoré tieto kúsky ozvláštňujú. O značke: Dřevotvar je česká značka sídliaca v Jablonnom nad Orlicí, ktorá bola založená roku 1951. Vtedy sa dalo dokopy 17 šikovných remeselníkov, ktorí spojili svoje schopnosti a nadšenie. Od tej doby sa toho veľa zmenilo: výroba sa zmodernizovala, Dřevotvar získal certifikáty kvality a úspechy teraz slávi aj v zahraničí. Čo sa nezmenilo, je láska k remeslu. Starostlivosť o nábytok: Ontur, to je nábytok vskutku nadčasový. Aby svoj potenciál robiť vám radosť dlhé roky mohol vyplniť, treba mu dopriať adekvátnu starostlivosť. Kúsky sa čistia iba pomocou zľahka navlhčenej handričky. Ak by sa vám zdalo, že voda nepostačí, môžete použiť malé množstvo tekutého umývacieho prostriedku na nábytok a lakované plochy. Potom je však nutné všetko utrieť a dosušiť. Vyhnite sa použitiu abrazívnych prostriedkov a na nábytok neklaďte ostré predmety, ktoré by ho mohli poškodiť. Treba tiež mať na pamäti, že ak vystavíte drevo slnečnému žiareniu, môže dôjsť k zmene farby.

Podobné produkty

Zobraziť všetky TV stolíky a zostavy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu TV stena v orechovom dekore Piril

Pridať komentár