Čierno-sivý ochranný kryt na telefón pre iPhone 7 a 8 Happy Plugs Slim

Čierno-sivý ochranný kryt na telefón pre iPhone 7 a 8 Happy Plugs Slim

Oblečte svojho miláčika do kabátika, ktorý bude ladiť s vami samotnými. Teraz nie je reč o vašom partnerovi, ale mobile, ktorý si možno už pýta nový kryt. Ten od Happy Plugs...

Oblečte svojho miláčika do kabátika, ktorý bude ladiť s vami samotnými. Teraz nie je reč o vašom partnerovi, ale mobile, ktorý si možno už pýta nový kryt. Ten od Happy Plugs vás prekvapí ako svojou odolnosťou, tak krásnym dizajnom, ktorý osloví aj vaše okolie. Spodná strana krytu je upravená tak, aby ste mohli svoj telefón bezdrôtovo nabíjať. O značke : Príbeh značky Happy Plugs sa začal písať v roku 2011 a začal láskou jedného muža k jednej žene. Zakladateľ Andreas Vural vtedy hľadal farebná slúchadlá pre svoju priateľku, ale nemal šťastie. Rozhodol sa teda, že jedny také sám navrhne. Nielen jeho láska, ale aj ostatní sa do slúchadiel zamilovali a chceli tiež jedny. Ako to pokračovalo ďalej, je vám už asi jasné.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Obaly na telefóny a notebooky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Kryt na telefón pre iPhone X a XS v telovej farbe Happy Plugs Slim

Pridať komentár