Čierny konzolový stolík z mangového dreva Simla Rock

Čierny konzolový stolík z mangového dreva Simla Rock

Vneste do svojho domova trochu exotiky. So stolíkom belgickej značky Simla z mangového dreva to pôjde jedna báseň. Nebojte sa extravagantných materiálov ♥ Prečo si vybrať...

Vneste do svojho domova trochu exotiky. So stolíkom belgickej značky Simla z mangového dreva to pôjde jedna báseň. Nebojte sa extravagantných materiálov Prečo si vybrať mangové drevo? Nábytok je vyrobený z mangového dreva, ktoré patrí do skupiny exotických drevín. Vyniká svojou tvrdosťou a odolnosťou. Drevo z mangovníka môže mať rôzne odtiene a hovorí sa, že vyžaruje teplo. O značke Simla : Tradícia značky Simla sa tiahne až do roku 1986 , kedy bola spoločnosť založená. Belgická značka sa nebojí inovácií, a preto vám prináša originálny nábytok z exotických materiálov ako je teakové, akáciové alebo kaučukové drevo. Dizajnéri sa kreativitou len hýria, a tak vznikajú vskutku jedinečné kúsky. Nebojí sa riskovať a premyslieť veci do posledného detailu. A čo vy, máte zmysel pre detail?

Podobné produkty

Zobraziť všetky Konferenčné a príručné stolíky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Konzolový stolík s doskou z orecha a čiernymi nohami TemaHome Helix

Pridať komentár