Hnedý nástenný budík so zeleným LED displejom Gingko Square

Hnedý nástenný budík so zeleným LED displejom Gingko Square

V jednoduchosti je krása, zvlášť ak je sformovaná do modernej podoby. Budík s LED displejom sa stane dominantou vašej spálne, a tak mu ani nebudete ráno vyčítať neúprosné...

V jednoduchosti je krása, zvlášť ak je sformovaná do modernej podoby. Budík s LED displejom sa stane dominantou vašej spálne, a tak mu ani nebudete ráno vyčítať neúprosné prebudenie. Drevený budík je napájaný buď vďaka 5 batériám, alebo USB káblom, ktorý nájdete v balení. Samotný alarm potom má trojaké možnosti nastavenia až s minútovým pípaním v kuse. Takže aj tí najväčší spáči budú musieť vstať z postele. Okrem času vám tiež ukáže aktuálny dátum a teplotu. - Materiál: drevo - Poznámka: alarm s trojitým nastavením - Rozmery: 250 x 40 mm (priemer x hĺbka) - Vlastnosti: ukazovateľ časového formátu 12/24 hodín, dátumu a teploty - Poznámka: napájanie cez 5 AAA batérie alebo USB kábel (súčasťou balenia )

Podobné produkty

Zobraziť všetky Hodiny a budíky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Biely budík Karlsson Wake Up

Pridať komentár