Komoda z mangového dreva Støraa Dexter

Komoda z mangového dreva Støraa Dexter

Podľahnite neodolateľnému čaru a kráse exoticky ladeného nábytku, ktorého dizajn bol inšpirovaný pestrosťou a rôznorodosťou Indie. Práve tam bol navyše tento kúsok vyrobený...

Podľahnite neodolateľnému čaru a kráse exoticky ladeného nábytku, ktorého dizajn bol inšpirovaný pestrosťou a rôznorodosťou Indie. Práve tam bol navyše tento kúsok vyrobený rukami skúsených remeselníkov. Pýši sa originálnym pojatím, ktoré vášmu domovu dodá šťavu. O značke: Støraa je dánska nábytkárska značka, ktorá sídli v Holstebro, kde vyvíja a vyrába nábytok už viac ako dvadsaťpäť rokov . Vlastný tím dizajnérov svoju kreativitu využíva pri tvorbe produktov, ktoré sú nielen krásne, ale predovšetkým kvalitné a spoľahlivé. Návrhy sa inšpirujú módnymi trendmi , zároveň však v Støraa myslia aj na to, že správny nábytok by mal predovšetkým robiť domov domovom . To, že jednotlivé kúsky zodpovedajú prísnym štandardom, zaisťuje tím kontrolórov kvality. Støraa, to je dizajn, kvalita, hodnota a dostupnosť.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Komody

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Biela komoda s 3 zásuvkami RGE Niles

Pridať komentár