Konferenčný stolík z dubového dreva Szynaka Meble Porti

Konferenčný stolík z dubového dreva Szynaka Meble Porti

Porti je kolekcia štýlového nábytku z kvalitného dubového dreva v elegantnom tmavom prevedení. Rozžiari každý interiér a vďaka vkusnému dizajnu bude ako ideálnym základným...

Porti je kolekcia štýlového nábytku z kvalitného dubového dreva v elegantnom tmavom prevedení. Rozžiari každý interiér a vďaka vkusnému dizajnu bude ako ideálnym základným kúskom, okolo ktorého svoj domov zariadite, tak aj doplnkom už zariadeného priestoru, ktorý dokonale zapadne. O značke: Szynaka Meble je najväčším poľským výrobcom nábytku, ktorý sa pýši skutočne bohatou tradíciou: značka totiž bola založená roku 1957 Jánom Szynakom, ktorého meno dodnes nesie. Vo svojich aktivitách úspešne kombinuje kvalitu a neškodnosť s ochranou životného prostredia. ✔ kvalita: je zaručená množstvom certifikátov (ISO, OHSAS, FSC) ✔ misia: je vďaka skúsenostiam, láske k remeslu a inováciám v dokonalej harmónii s tvorbou nábytku, ktorý v ktoromkoľvek interiéri vytvorí neopakovateľnú atmosféru ✔ rodinná spoločnosť: značku Szynaka vedie už 4. generácia ✔ veľké množstvo kolekcií: zo sortimentu Szynaka si vyberie každý ✔ ochrana životného prostredia: produkcia nábytku je založená na preverených materiáloch, ktoré neubližujú prírode ✔ charitatívne aktivity: nezabúdajú tu ani na podporu svojho okolia (od detských domovov cez športové kluby až po spoluprácu s miestnymi univerzitami)

Podobné produkty

Zobraziť všetky Konferenčné a príručné stolíky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Odkladací stolík Actona Lotus Darko, Ø 43 cm

Pridať komentár