Linkovaný zápisník s tvrdou väzbou Paperblanks Duomo, 13 x 18 cm

Linkovaný zápisník s tvrdou väzbou Paperblanks Duomo, 13 x 18 cm

Zamilovali ste sa do neho na prvý pohľad? My vám rozumieme. Zápisníky od Paperblanks sú jednoducho neodolateľné. Či už sa rozhodnete využiť tento kúsok ako denník alebo doň...

Zamilovali ste sa do neho na prvý pohľad? My vám rozumieme. Zápisníky od Paperblanks sú jednoducho neodolateľné. Či už sa rozhodnete využiť tento kúsok ako denník alebo doň napíšete svoje obľúbené citáty, či básne, riadky budete mať vždy rovné - je totiž linajkový. A prečo by mal byť práve tento krásavec aj vaším obľúbencom? • Dosky sú ručne lepené a razené, vďaka čomu vyzerajú ako nádherné knihy. • Paperblanks si vážia prírodu, a preto sú diáre 100% recyklovateľné. • A na záver niečo pre fajnšmekrov: zápisníky majú hladký povrch na písanie, na ktorom sa nebude rozmazávať atrament. • Každý dizajn Paperblanks čerpá inšpiráciu z večných kultúrnych odkazov, či už je to japonské či čínske umenie, francúzske zdobenie hodvábu alebo napríklad rukopisy slávnych umelcov.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Zápisníky a písacie potreby

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Washi páska MT Masking Tape Alida, návin 10 m

Pridať komentár