Polička z mangového dreva s koženými popruhmi Furnhome Aros, dĺžka 70 cm

Polička z mangového dreva s koženými popruhmi Furnhome Aros, dĺžka 70 cm

Nechajte sa uniesť surovosťou materiálov akým je betón v spojení s pravou kožou . Minimalizmus a škandinávske prvky tu hrajú hlavnú úlohu. Nenechajte sa zmiasť na prvý pohľad...

Nechajte sa uniesť surovosťou materiálov akým je betón v spojení s pravou kožou . Minimalizmus a škandinávske prvky tu hrajú hlavnú úlohu. Nenechajte sa zmiasť na prvý pohľad jednoduchou konštrukciou poličky, aj táto kráska unesie až 10 kg záťaže. Ako to všetko začalo? Ako všetky veľké príbehy, aj ten značky Fuhrhome je plný dobrodružstva. Jedného dňa sa Anders Fuhr vydal do Indie navštíviť priateľa Nitin, kde títo dvaja mladí muži, každý z úplne iného sveta, filozofoval o živote a o svojich ideáloch a hodnotách. Nitin bol svedkom toho, ako sa z indických tovární vyhadzujú použiteľné materiály, ktoré potom zaplavujú prírodu. Prečo plytvať ? Spoločne sa teda rozhodli vydať sa na misiu. Vytvoriť revolučný koncept, značku, ktorá bude udržateľná nielen vo vzťahu k životnému prostrediu, ale aj čo sa týka pracovných podmienok a férového ohodnotenie tých, ktorí pre ňu tvoria . Bola to výzva, ale podarilo sa! Anders sa rozhodol úplne prekopať tradičné výrobné procesy. Teraz má pod palcom dizajn, Nitin sa stará o výrobu. Prvým kúskom, ktorý vyrobili, bol puf zošitý z recyklovaných kožených štítkov z džínsov - a práve ten Fuhrhome dokonale charakterizuje.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Police

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Nástenná drevená polica vtwonen Ennio

Pridať komentár