Predsieňová skriňa ľavá Dřevotvar Ventum II

Predsieňová skriňa ľavá Dřevotvar Ventum II

Ventum od českého Dřevotvaru vás nadchne svojim moderným poňatím. Vaša predsieň s týmto kúskom získa funkčnú a štýlovú predsieňovú skriňu v drevenej a sivej farbe. Nebojte sa...

Ventum od českého Dřevotvaru vás nadchne svojim moderným poňatím. Vaša predsieň s týmto kúskom získa funkčnú a štýlovú predsieňovú skriňu v drevenej a sivej farbe. Nebojte sa staviť na zlaté české ručičky a čistý dizajn. O značke: Drevotvar je česká značka sídliaca v Jablonnom nad Orlicou, ktorá bola založená roku 1951. Vtedy sa dalo dokopy 17 šikovných remeselníkov, ktorí spojili svoje schopnosti a nadšenie. Od tej doby sa toho veľa zmenilo: výroba sa zmodernizovala, Dřevotvar získal certifikáty kvality a úspechy teraz oslavuje aj v zahraničí. Čo zostalo rovnaké, je láska k remeslu. Starostlivosť o nábytok: Ontur, to je nábytok vskutku nadčasový. Aby svoj potenciál napĺňať po dlhé roky, treba mu dopriať adekvátnu starostlivosť. Kúsky sa čistia iba pomocou zľahka navlhčenej handričky. Ak by vám zdalo, že voda nepostačí, môžete použiť malé množstvo tekutého umývacieho prostriedku na nábytok a lakované plochy. Potom je však nutné všetko utrieť a usušiť. Vyhnite sa použitiu abrazívnych prostriedkov, na nábytok neukladajte ostré predmety, ktoré by ho mohli poškodiť.

Podobné produkty

Zobraziť všetky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Breeze, 227 ml

Pridať komentár