Set plachty z bavlny a 2 obliečok na vankúše na dvojlôžko Manson, 160 × 240 cm

Set plachty z bavlny a 2 obliečok na vankúše na dvojlôžko Manson, 160 × 240 cm

Máte dokonalé obliečky, čo ste si vysnívali, ale potom zistíte, že nemôžete nájsť plachtu, ktorá k tomu ladí? S touto sadou to máte vyriešené! Okrem samotnej obliečky na paplón...

Máte dokonalé obliečky, čo ste si vysnívali, ale potom zistíte, že nemôžete nájsť plachtu, ktorá k tomu ladí? S touto sadou to máte vyriešené! Okrem samotnej obliečky na paplón a vankúše v nej totiž nájdete aj plachtu perfektne zladené do rovnakého štýlu. A tak máte o starosť menej. Obálkové zapínanie Obliečky s obálkovým typom zapínania sú doplnené o prehyb látky, ktorý je všitý do vnútornej časti obliečky. Túto kapsu teda stačí len prevliecť cez paplón či vankúš a máte hotovo. Hlavnou výhodou tohto zapínania je práve veľmi jednoduchá manipulácia a rýchle prezliekanie perín. Vďaka absencii gombíkov a zipsov sa navyše počas prania nemusíte obávať ničenia bubna práčky.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Obliečky a posteľná bielizeň

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Obliečky z mikrovlákna na dvojlôžko DecoKing Midnight, 200 x 220 cm (vankúše 50 x 75 cm)

Pridať komentár