Sivá rozkladacia trojmiestna pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Popy

Sivá rozkladacia trojmiestna pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Popy

Pohovka z kolekcie Popy pôsobí vďaka svojim zaobleným tvarom na prvý pohľad útulne a vyložene nabáda ku chvíľke relaxu ♥ Ale skrýva sa v nej viac, než by ste mohli na prvý...

Pohovka z kolekcie Popy pôsobí vďaka svojim zaobleným tvarom na prvý pohľad útulne a vyložene nabáda ku chvíľke relaxu ♥ Ale skrýva sa v nej viac, než by ste mohli na prvý pohľad tušiť. Behom pár chvíľ z nej môžete vytvoriť plnohodnotné lôžko, kde môžete ubytovať nečakanú návštevu. Oceníte tiež úložný box, ktorý sa výborne hodí na uskladnenie náhradných prikrývok pre tieto situácie.

Tento kúsok z dielne francúzskej značky Mazzini Sofas vám jednoducho prirastie k srdcu ♥ Čo je to Martindale test? Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale. A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Rozkladacie pohovky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Rozkladacia rohová pohovka Windsor & Co Sofas Gamma, pravý roh

Pridať komentár