Stolička z antikoro ocele s koženým poťahom Kare Design Jazz

Stolička z antikoro ocele s koženým poťahom Kare Design Jazz

Stolička ako vystrihnutá zo scény z filmu o mafiánoch v centre New Yorku. V bare sa fajčí, popíja, za piánom hrá jazz... Jedinečnú atmosféru vytvoríte z kúskami obľúbenej...

Stolička ako vystrihnutá zo scény z filmu o mafiánoch v centre New Yorku. V bare sa fajčí, popíja, za piánom hrá jazz... Jedinečnú atmosféru vytvoríte z kúskami obľúbenej značky Kare Design ľahko. O ZNAČKE Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť inovatívnymi a sofistikovanými kúskami s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete. Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Jedálenské stoličky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Broskyňovooranžová stolička Jalouse Maison Chiara

Pridať komentár