Tmavosivý puf Softline Bon-Bon Felt Melange Grey, dĺžka 120 cm

Tmavosivý puf Softline Bon-Bon Felt Melange Grey, dĺžka 120 cm

Máte slabosť pre moderne poňatý nábytok? To vám srdce rozbúši nápaditý puf Bon-Bon, ktorý zaujme svojím nevšedným tvarom. Na výber je z niekoľkých farebných variant. O...

Máte slabosť pre moderne poňatý nábytok? To vám srdce rozbúši nápaditý puf Bon-Bon, ktorý zaujme svojím nevšedným tvarom. Na výber je z niekoľkých farebných variant. O kolekcii: Pufy z kolekcie Bon-Bon poukazujú na silu v detailoch. Nápaditý a pritom jednoduchý tvar upúta nejeden pohľad. Z línií vzišiel tiež názov týchto kúskov. Kolekcia ponúka tri rôzne rozmery v rovnakom dizajne v širokej palete farieb. Pri zakomponovaní pufov do interiéru vznikne nevšedná atmosféra s puncom funkčnosti. O značke: Značka Softline pochádza z Dánska, kde bola založená v roku 1979. Ide o jedného z popredných výrobcov v oblasti moderného nábytku. Kúsky tejto značky sú inovatívne, multifunkčné a majú vysokú kvalitu. V ponuke má niekoľko rôznych kolekcií, ktoré sa riadia poslednými trendmi v oblasti dizajnu a funkčnosti. Čo je to hodnota Martindale? Číslo hodnoty Martindale určuje odolnosť poťahu voči oderu. Čím väčšia hodnota, tým je odolnosť vyššia. Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Pufy a sedacie vaky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Čierny puf Softline Bon-Bon Valencia Black, dĺžka 60 cm

Pridať komentár