Žltá rohová pohovka s nastaviteľnou opierkou na ruky Max Winzer Palm Bay, ľavý roh

Žltá rohová pohovka s nastaviteľnou opierkou na ruky Max Winzer Palm Bay, ľavý roh

Kolekcia Palm Bay nie je len elegantná a pohodlná. Pohovky sú navyše doplnené nastaviteľnou opierkou na ruky . Tá zaisťuje maximálne pohodlie, ktoré sa kedykoľvek prispôsobí...

Kolekcia Palm Bay nie je len elegantná a pohodlná. Pohovky sú navyše doplnené nastaviteľnou opierkou na ruky. Tá zaisťuje maximálne pohodlie, ktoré sa kedykoľvek prispôsobí vašim momentálnym potrebám. Povrch čalúnenia zdobí velúrová úprava, vďaka ktorej je zamatovo hebké a veľmi príjemné na dotyk. Viete si prestaviť dlhé večery s lepším spološníkom? ♥ O značke: Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945. Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že sa kúsky Max Winzer môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku. Čo je to Martindale test? Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale. A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Pohovky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Tmavomodrá trojmiestna pohovka Mazzini Sofas Elena

Pridať komentár